10 důvodů, proč být členem ČKBS 

 1. PRESTIŽNÍ CERTIFIKÁT A ZNÁMÉ LOGO ČKBS – Důvěryhodná značka
 • Dokládá již více než čtvrt století etickou, profesní, odbornou a právní způsobilost při výběrových řízeních, v nabídkách i ostatních firemních materiálech.
 1. INFORMAČNÍ SERVIS A PORADENSTVÍ
 • S námi se dozvíte více a jste ve své profesi vždy napřed. ČKBS je navíc jediným spolkem autorizovaným Hospodářskou komorou ČR pro oblast ostrahy majetku a osob, zároveň pro obor služeb soukromých detektivů. Podporujeme férové podnikání.
 1. ODBORNÉ KURZY, SEMINÁŘE A KONFERENCE, PROGRAMY
 • Kromě zajištění zkoušek profesní způsobilosti, realizuje řadu odborných kurzů a školení, z nichž velká část je pro členy zdarma. Část programů se realizuje ve spolupráci s vysokými školami.
 1. AUTOMATICKÉ ČLENSTVÍ V HOSPODÁŘSKÉ KOMOŘE ČR
 • Členstvím v ČKBS získává každý člen řádné členství v Hospodářské komoře ČR a přístup k jejím benefitům. ČKBS je aktivním členem bezpečnostní sekce Hospodářské komory ČR a má zástupce i v bezpečností sekci Hospodářské komory hl. m. Prahy.
 1. SPOLUPRÁCE SE STÁTNÍ SPRÁVOU
 • Máme své zástupce v poradních sborech i komisích (Poradní sbor ministra vnitra pro situační prevenci; Poradní sbor ministra vnitra pro divácké násilí; Asociace krajů ČR pro bezpečnost v rámci IZS ČR, přímá spolupráce se všemi bezpečnostními sbory a ozbrojenými silami ČR a v oblasti legislativy i s vybranými poslanci a senátory Parlamentu ČR). Navazujeme širokou spolupráci s odborníky v bezpečnostní oblasti. V našem spojení reprezentujeme významnou tržní sílu a profesně vážený názor.
 1. PŘIPOMÍNKOVÁNÍ LEGISLATIVY
 • Příkladem je, že naši členové prostřednictvím bezpečnostní sekce i mimo ni, se stali nejvýznamnějšími připomínkovateli návrhu zákona o SBS ze strany nestátních organizací.
 1. FINANČNÍ VÝHODY A SLEVY
 • Kromě nízkonákladového členství naši členové šetří nemalé náklady díky slevám u našich partnerů, dodavatelů. Členové mají možnost absolvovat řadu odborných, diskusních nebo vzdělávacích či veletržních akcí zcela zdarma nebo s výraznou cenovou úsporou.
 1. NETWORKING
 • Setkáváme se, spolupracujeme, sdílíme i pomáháme navazovat kontakty napříč celým spektrem bezpečnostního průmyslu, mezi profesními partnery i zákazníky.
 1. PROPAGACE
 • Své členy i celkově českou komerční bezpečnost propagujeme na mezinárodních i tuzemských výstavách a veletrzích, seminářích, na webových stránkách i na sociálních sítích. Pravidelná propagace všech členů je poskytována zdarma v rámci vlastního odborného recenzovaného časopisu BEZPEČNOST A VĚDA.
 1. PARTNERSTVÍ
 • Našimi kolektivními členy, a tím i partnery pro spolupráci, jsou i prestižní mezinárodní asociace facility managementu IFMA a renomovaná technologická Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm z.s. (AGA).