ČKBS NA VELETRZÍCH IDET, PYROS, ISET 2023

Opět můžeme konstatovat: „Byli jsme u toho“.

Díky spolupráci s naším kolektivním členem Asociací Grémium Alarm AGA, jsme se aktivně zúčastnili jedné z nejvýznamnějších veletržních akcí konaných na našem území, veletrhu IDET, PYROS a ISET, který se konal na Brněnském výstavišti ve dnech 24.– 26.5.2023.

Veletrh se zaměřuje na prezentaci požární a bezpečnostní techniky a služeb a proto kdo ze členů využil možnost bezplatné prezentace na společném stánku s AGA formou letáčků nebo krátkého promo videa, rozhodně pro svou propagaci dobře udělal. Protože kde jinde o sobě dát vědět, že?

Děkujeme BVV i AGA za spolupráci. Členům, kteří využili tuto formu propagace, přejeme úspěch získaných kontaktů.

Při příležitosti konání veletrhu jsme uspořádali v Brně také výjezdní zasedání prezidia, kterého se osobně zúčastnili, a jsme tomu velmi rádi, také někteří členové z Moravy. Děkujeme naší členské firmě OLMAN spol. s r.o., konkrétně panu Michalu Matouškovi MBA za zajištění skvělých prostor pro jednání prezidia v Quality Hotel Exhibition Centre, Brno.

Výjezdní zasedání prezidia do různých krajů chceme realizovat častěji. Setkávat se osobně s našimi členy osobně u jednacího stolu a společně diskutovat nad konkrétními tématy a lépe tak propojovat dění v klubu s jejich reálnými podnikatelskými potřebami. Těšíme se na tuto novou výzvu.

 

Posted in Aktuality.